אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, איך זה מתחבר לעסק הפרטי שלך?

כאנשי עסקים אתם נדרשים לקבל החלטות מדי יום ולאורך כל היום. אלו יכולות להיות החלטות הרות גורל על עסקאות חובקות עולם או לחלופין החלטות קטנות, אך לכל אחת מההחלטות הללו, יש חשיבות רבה על הלך הרוח ועל החשיבה העסקית.

 

השפעת הסביבה על חווית העבודה

רמת ההתייחסות לדברים הקטנים היום יומיים כמו לדוגמה, הנראות של שולחן העבודה שלך, אם הוא נקי או מלוכלך, אם סלסלת כלי הכתיבה שלך שבורה ומזמן סיימה את תפקידה, יכולה להשפיע על האווירה העסקית ועל ה – "State of Mind" בה אתה נמצא, בסביבת עבודה שאתה יוצר לעצמך.

המשרד שבו אתה עובד ויוצר אמור לשמש אותך גם לצורך פגישות עם לקוחות, הרי גם הוא חלון הראווה שלך ושל אופן ההתייחסות שלך לדברים שבעינייך הם החשובים ביותר.

הרושם הראשוני, משפיע מאוד

אם אתה מבין את החשיבות ביצירת סביבת עבודה מתאימה עבורך, לבטח סיירת בכמה משרדים ובחנת את האלמנטים היוצרים הרמוניה אשר משדרת מצד אחד משרד יפה ומעוצב ומצד שני, נראות שמשדרת עסק מקצועי הדוגל ביצירת קשר ערכי עם הלקוח, הבנת הצרכים שלו ויצירת בסיס פעולה משותף לתועלת עסקית.

מתוך ההבנה הזו, משרדי WeBiz דאגו שהמבט הראשון של הלקוח על המרחב כולו בכניסה, הוא זה שייזכר אצלו, הגוונים, העיצובים, התחושה הנעימה, הניחוחות הייחודיים שמילאו את האוויר ואת השילוב של האווירה הביתית והעסקית יחד שמעניקה המעטפת כולה.

כמו המשרד, גם אתר האינטרנט העסקי שלך מצביע רבות על החשיבות שאתה מעניק לנושאים שונים ולרצון שלך להדגיש קטגוריות מסוימות ומהי הדרך שלך להציג את הדברים. אם אתה עוסק לדוגמה במתן שירות, תוכל להעביר ללקוחות הפוטנציאליים את כל המידע באופן מפורט ומדוקדק עד לרמה הזעירה ביותר וזאת כדי שהגולש יבין את הנושא על כל היבטיו וגם את השלכותיו.

דרכי ההתמודדות עם המעבר המפתיע של עבודה מהבית

מי שעובד מהבית מכיר את התחושה המיוחדת שעובדים בפיג'מה ונהנים מהעובדה שעובדים בחופשיות מקסימלית. עם זאת, לפעמים מתן דגש גם בפרטים קטנים כמו החלפה לבגדי עבודה, איפור, עבודה משולחן עבודה ולא השולחן במטבח, אלו כלים קטנים וחשובים שמפקסים אותך להיות אפקטיביים ופרודוקטיביים יותר גם שאתה עובד מהבית .

המטרה היא ליצור תחושה פנימית כאילו שאתם נמצאים בסביבה משרדית. לכן מחליפים בגדים, דואגים שהסביבה תהיה נוחה לעבודה פרודוקטיבית. חשוב לקבוע ביומן זמן של סיעור מוחות עם קולגה לתחום כדי לגבש רעיונות חדשים, כדאי לקבוע דרכי פעולה, סדרי עדיפויות ולפתח כיווני חשיבה חדשים כדי לקדם את העסק שלך.

כל עוד אתה דוחה ומקל על עצמך לקבל את ההחלטות הפעוטות האלה, אתה עוטף את עצמך בפחות כלים יעילים שיעזרו לך לקדם את המטרות העסקיות שלך.

ולכן לפעמים חשוב לעצור ולבצע חשיבה מחודשת לגבי החלטות ולגבי דברים קטנים שכביכול לא אמורים להיות מהותיים, אך חשיבותם היא רבה בדרך השפעתם על תפקודך ועל העסק שלך. מה נכון, מה לא נכון, מה כדאי לשפר ואילו טעויות מתבצעות כעת, שכדאי לטפל בהן. שיפור תהליכי עבודה בצורה ממוקדת, יובילו בדרך כלל לשיפור משמעותי ולהצלחה של התוצאות העסקיות.

אל תמעיט בדברים הקטנים המשפיעים על סביבת העבודה שאתה יוצר לעצמך, הקדש מחשבה על כך ותמצא את הפלטפורמה היעילה ביותר עבורך שתקדם את העסק שלך. כמו לדוגמה, שיפור סביבת העבודה שלך, בייחוד כאשר קיימות אפשרויות בעולם המשרדים להימצא במתחמים מעולים שסיס החשיבה של הקמתם היה זיהוי הצורך ולכן יש בהם את מלוא המעטפת הנדרשת לעסקים וכך הם מנגישים עבורך את השימוש בהם, רק בזמן ובשעות שאתה זקוק למשרד פרטי.

השכרת משרד פרטי בדרך זו מאפשרת לשכור משרד פרטי ברמה גבוהה בהוצאה כספית נמוכה.

בנוסף לכך כל ההתעסקות בנושא זה גוזלת מכל איש עסקים זמן יקר, שעדיף שיהיה מנותב למטרות חיוביות אחרות.

האיזון האולטימטיבי בין טיפול וקבלת החלטות בנושאים פשוטים בעסק לבין החלטות מהותיות ודחופות, משפיע ותורם רבות להתפתחות ולהצלחת העסק שלך.

צוות Webiz לשירותכם
כתובת המשרדים

מגדל אלון 2 קומה 31, תל אביב

מאמרים נוספים
עוד כמה רגעים, ואנחנו משריינים לך סיור!
1
בחירת תאריך ושעה
2
פרטים אישיים
שלב הבא
שליחת פרטים
הקודם
תיאום סיור
עוד כמה רגעים, ואנחנו משריינים לך סיור!
1
בחירת תאריך ושעה
2
פרטים אישיים
שלב הבא
שליחת פרטים
הקודם
תיאום סיור